| Иαяʋтσ a întrebat:

Joc metin 2 lunaris.Si acum ca s-a schimbat serverul bonusurile sunt mai ieftine.Intrebarea mea este cum sa-mi bonusez armura, arma, accesorile sus si jos? Nu vreau set, vreau ceva pentru ori ce rasa si sa fie bonusurile bune.Sunt war.

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Pe armura poti sa bagi, 2k pv sau cat e maxim si aparare sabie 15 doua maini 15 pumnal 15, nu prea are cum sa iasa asa la fix dar u incearca,
Pe arma 10 semi om sau cat e maxim, patrunzatoare si necunostinta
Bratara 2k pv 15 magie 10 semi om
colier 2k pv 15 sabie 15 2 maini 15 pumnal
Koif - 10 semi om 15 magie
cercei - 10 semi om 15 sabie, 2 maini, pumnal, patrunzatoare
papuci -2k pv 15 sabie 2 maini, pumnal, patrunzatoare

Si cam asta ar fi daca nu vrei seturi, ideea e sa ai full semi om si patrunzatoare/critice ca atunci cand le dai una sa ii lesini laughing
Bafta la joc

| Geniuss a răspuns (pentru bObby123):

Meriti funda

2 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Eu iti dau un exemplu de un set complet universal pvp:arma lv65+(battle) cu semi om str si patrundere/critica sau amadoua.Amura cu 1, 5k pv sau 2k pv(cat e max la voi)si sabie pumnal 2 maini si absorbtie pv.Scut:semi om imun str si ar fi bine si reflexie.Coif:semi om rez fulger foc magie si otrava(fulger pentru ninja si foc pentru sura). Cercei:semi om sabie pumnal 2 maini otrava.Bratara: 2k pv semi om rez magie si ce mai prinzi(ar fi bine patrundere daca se prinde). Colier:2k pv-1, 5kpv aparare sabie 2 maini pumnal (daca prinzi si critica). Papuci:2k pv semi om critica si sabie.Si bonusurile 6-7 cu str si critica.