| IM5 a întrebat:

Cum pun bonusurile la samanca metin pvp la arma,armura, help? T.T
Funda.

Răspuns Câştigător
| xXSoLoXx a răspuns:

Daca e pe privat iti faci seturi pentru fiecare Rasa in parte... de pilda pt.Razboinic:
-Aparare cu sabia, aparare 2 maini Reflecta atacu si rezistenta la magie si inteligenta si semiom cat intra (de preferat sa ai cercei lacrima cer bratara lacrima cer si colier de ala de perle, papuci Pheonix si scut Vultur!
-Sura= Rezistenta la FoC si Rezistenta la Magie, si semiom si sa nu uiti ``Inteligenta`` cat de multa poti (cercei. bratara lacrima cer colier de perle si papuci cu rezistenta max am uitat cum se cheama si scut de ala anti sura de 61 )
-Ninja= Semiom, Rezistenta la otrava sageti.Magie (cercei. bratara lacrima cer colier de perle si cizme de bronz pentru ca au rezistenta la otrava si cizme de piele pentru ca au rezistenta la sageti astea se pun in conformitate cu ce fel de ninja te bati. daca e pe arc le pui alea de piele k au rez la sageti si daca e pe lame le pui alea de bronz pentru. ca au rez la otrava si scut anti ninja de 61)
Samani- au la fe lca si sura numai scutul difera! ....SA NU UITI SA PUI CAT MAI MULTA INTELIGENTA PE ITEME DAK ESTI SAMANCA DAK ESTI NINJA PUNE FLEXIBILITATE SI DAK ESTI WAR PUTERE SI SURA E TOT PE INT!

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

laughing Pe ce sv joci?happy

| IM5 explică (pentru Hieer):

Mt2 space -.-

| Hieer a răspuns (pentru IM5):

Aaa...ma gandeam ca MT RO...

| IM5 explică (pentru Hieer):

Neh