| Al3x_1885 a întrebat:

Joc Metin2 de muuuulta vreme si nu stiu cum sa scriu Cu litere mari / mici in chat decat cele normale, cine imi zice ce cod trebuie pus in fata la scris,

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu trebuie sa scrii niciun cod straight face Daca joci metin de MUUUULT timp cum zici, nu inteleg cum de nu stii sa scrii cu litere mari.Da Metin in intrebare cum ai scris M cu litera mare?
Apesi Caps LOck, scrii ce vrei cu litera mare si gata.straight face

| Al3x_1885 explică:

Si tu se vede ca nu sti, litere mari in sensu de imense nu ASA, pui @ si un cod, acum am aflat, mersi ca nu m-ai ajutat.