| costinvlad490 a întrebat:

Joc pubg mobile și Cod mobile. Cum sa fac sa nu mai am lag? Sunt în Italia și am Tim. Am download speed pe 4G de vreo 5MB/s(40Mbps) și upload între 0.5MB/s(4Mbps) pana la 2MB/s(16Mbps). Ce sa fac sa nu mai am lag? Latenta rețea:20-32Ms.in joc sare de 100. Cum sa fac sa am maxim 30-50 Ms în joc?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu prea ai ce. Te asiguri inainte sa dai drumul la joc ca ai inchis celelalte aplicatii. Sau daca poti ii faci abonament la net prin cablu si iti iei router.

Răspuns utilizator avertizat