| extender87 a întrebat:

Doresc mod sobeit SAMP pentru 0.3e cu toate patchurile si NOP-urile valabile pentru 0.3e stie careva de unde pot lua?

15 răspunsuri:
| pokiD a răspuns:

De ce ai cenzurat ma acolo parlitulerolling on the floor?

| Mărăcineee a răspuns:

SA-MP România: M0d S0beit pentru sa-mp 0.3d

| Calin_Lupascu_1996 a răspuns:

Am adaptat eu sobeitul 0.3D la 0.3E in C++, i-am schimbat parametrii de functionare ceea ce il face NEDETECTABIL, 4 ore mi-a luat, pentru detalii add LUPASCU_CALIN96

Răspuns utilizator avertizat
| Calin_Lupascu_1996 a răspuns (pentru extender87):

Invata tu C++, Lucreaza 4 ore sa-l treci de la o versiune la alta, schimba-i TOTI PARAMETRII DE FUNCTIONARE (Ceea ce-l face nedetectabil), Si da-l tu pe gratis dac esti asa jmenar. In general ora de c++ e 30 roni, zi mersi ca nu-ti cer 120roniwinking

| Anonyymus a răspuns (pentru Calin_Lupascu_1996):

Calin, dar cum ai putut schimba parametri ca vreau sa incerc sa modificwinking

| Calin_Lupascu_1996 a răspuns (pentru Anonyymus):

1. Add la ID ul meu, 2. Nu cred ca ii vei schimba ca nu e chiar asa usor oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Calin_Lupascu_1996 a răspuns (pentru extender87):

Invata tu limbaj C++, stay 4 ore sa-l faci si sa-l upgradezi si dal tu asa ma parlitule oh go on nici 3 euro nai, ma mir cum de ai net laughingrolling on the floor
Nu mai astepta, OPCODE nu au fonsduri si nici intentia de a face sobeit 0.3e, iti dau si link dac vreiwinking

| Dvmasster1 a răspuns (pentru extender87):

Nu stii tu, am dat banii la asta si acum merge S0biet pe 0.3e!

| Luigy a răspuns (pentru Calin_Lupascu_1996):

Frate,nu te mai da asa de mare, nu esti smecher ca ai modificat un mod!
Am eu pentru 0.3e s0b,cine vrea add: luigy.shyc@yahoo.com
Gratis!

| Luigy a răspuns (pentru Luigy):

Ce dracu este asa greu sa cauti pe google? am scris s0b 0.3e si am gasit nu mai imi dai add pe acest id, eu nu mai ma ocup cu asa ceva! Daca imi dati add veti avea igg! Nu mai am nimic in pc, mai ales s0b angry

| Calin_Lupascu_1996 a răspuns:

Daca astazi pe IP ul 91.233.106.30:7777 se strang MINIM 35 playeri DAU SOBEIT 0.3E 2.0 GRATIS LA TOTI! GRATISSS

| Bitea_Andrei_1980 a răspuns:

Http://www.file-upload.net/......u.rar.html
dar ai grija sa nu apesi pe un download gresit ca iti baga altceva asa mi-a dat si mie dar am reusit sa-l bag