| anonim_4396 a întrebat:

Joc wizard101 si am lvl 9. nu mai am nici o misiune de facut si nu stiu cum sa imi cresc nivelul...
funda

Răspuns Câştigător
| Taeron a răspuns:

Mai ai misiuni de facut dar politica jocului cere ca tu sa cumperi coroane din acelea pentru accesul in anumite zone cum ar fi Dungeon sau ceva cu Golem. Am jucat si m-am lasat de Wizard 101 din acelasi motiv sad

1 răspuns:
| watzzup a răspuns:

Poti sa cresti in Haunted Cave sau la Kraken in Triton Avenue. Vei avea misiuni pe la lv 10/15.