| OmulDinUmbra a întrebat:

Cine joaca wizard101? Cine joaca puteti sa-mi ziceti cum se anuleaza o misiune/quest?

4 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Eu joc, dar si eu vreau sa aflu asta pentru ca ma trimite acolo pe mapele alea unde trebuie sa platesti(Firecat Aley, Cyclops Lane, etc...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde platesc

| XxTerrorxX2 a răspuns:

E imposibil...si stiu de ce ai zis asta. vrei sa scapi de misiunile cu firecat alley si alea fara sa platesti ha?laughing nu se poate...imi pare rau.trrebuie sa platesti

| jokerul100 a răspuns:

Imposibil stiu ce vrei sa spui nu te lasa acolo cand iti da misiune in FireCat Aley sau Cyclops lane dai decline in Colossus Boulevard nu ca ala se deschide da acolo nu