| NareX a întrebat:

Jocul real fotbal este numai pentru Iphone si android sau imi va merge si pe laptop.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Daca ai 2 gb ram sau mai mult poti instala emulatorul bluestacks prin care vei putea juca orice joc de android pe pc. Succes!

2 răspunsuri:
| Robery568 a răspuns:

Doar android si iphone, dar android are sistemul disponibil online pentru a fi descarcat varianta (ISO), acesta il poti monta pe o masina virtuala (ex: VirtualBox, Vmware, etc.), dar desigur toate astea necesita un minim de performanta la calculatorul tau (2-3 GB RAM)