| GroparuVesel a întrebat:

Jocuri cu cerinte mici de sistem, va rog? Placa video integrata 256 mb, 2, 53 Ghz procesoru', 1Gb RAM.Preferabil shootere,dar puteti da si altceva, orice va place/v-a placut.(Scuzati categoria, dar este populata).

6 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Cum sa-i dai ma medal of honor? nu cred ca ii merge ca le are in el.

| GroparuVesel explică (pentru HεεЌεЯε):

Imi merge alied assaltul, dar nu prea mi-a placut fiindca am avut un pc mai bun inainte de reparatii si am jucat toate din seria medal of honor si CoD in afara de ultimele 2 aparute.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Si ti s-au miscat bine. fara blocare?

| andreiboy11 a răspuns:

TDU 1/2, Tom Clancy Rainbow Six Vegas 1/2.

| GroparuVesel explică (pentru andreiboy11):

La jocurile gen "race" mi se misca sacadat rau de tot.Chiar si la nascar.Al doilea cere prea multe.

| Mattew a răspuns:

Medal of honor