| GroparuVesel a întrebat:

Jocuri cu cerinte mici de sistem, va rog? Placa video integrata 256 mb,2, 53 Ghz procesoru', 1Gb RAM.Preferabil shootere,dar puteti da si altceva, orice va place/v-a placut.

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai eu am jocurile urmatoare si sunt foarte frumoase, te fac sa stai numai pe ele :
Chicken Invaders 4 Ultimade
Anfry Birds Stars Wors
Neighburn From Hell
Tarzan
Belle's Beauty Boutique
Alte jocuri frumoase gasesti daca le cauti t orrentul. Sper ca te-am ajutat happy.

| GroparuVesel explică (pentru Konata):

Nici chiar asa...le'am jucat pe toate, dar nici chiar asahappy

| Konata a răspuns (pentru GroparuVesel):

Adica cum ''nici chiar asa''? Nu inteleg.

| GroparuVesel explică (pentru Konata):

Adica astea's prostii.happy

| Konata a răspuns (pentru GroparuVesel):

Bine, daca nu-ti plac asta e.