| GroparuVesel a întrebat:

Jocuri cu cerinte mici de sistem, va rog? Placa video integrata 256 mb, 2, 53 Ghz procesoru', 1Gb RAM.Preferabil shootere, dar puteti da si altceva, orice va place/v-a placut.

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Nfs toate pana la most wanted (2005),
counter strike, max payne, medal of honor in afara de warfighter iti merg toate, mafia 1 (recomandat), call of duty1, 2 si cam astea si battlefield1, 2

3 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Planetside2, nu stiu sigur daca se incadreaza la cerinte, dar e tare, e shooter. Daca ai probleme, sa-mi zici, si eu am avut, si inca am, ca nu imi merge ceva la nume, e gratis, il iei de pe net.Cs, Tom Clancy's:Rainbow six Lockdown, Arma 2.

| Alex1003 a răspuns:

Call of Duty1, Call of Duty 2, Minecraft, Battlefield 2, Medal of Honnor Pacific Assault, Counter Strike Source, Wars and Wariiors Joan of Arc, Grand Theft Auto San Andreeeas. Funda?

| andrei215 a răspuns:

Uita-te pe facebook