| Crosto a întrebat:

Jocuri cu masini cu puteri pentru un calculator slab.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce e ala calculator slab. Unii zic ca un dual core 2. 0Ghz cu 2gb ram si 512 video e slab.
Pe vremea mea, calculator slab se chema cand te chinuiau sa rulezi GTA San Andreas pe un procesor de 700Mhz, 128mb ram si 64mb video.

| Reghqen a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Unii zic, eu dau conferma fiindcă așa era primul meu calculator laughing
Ma chinuiam să ma joc GTA Vice City, Super Mario, iar și la jocurile astea câteodată se bloca rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Reghqen):

Primul meu pc stiu ca era ceva de genul, 700 sau 800Mhz, 128mb ram, 16 video integrati, pe care i-am prajit, si am facut rost de o placa de 128mb... Care era decenta pe vremea aia. Apoi am ajuns pe la 512mb ram, deja mi se parea ca "zboara". Jucam San Andreas pe el, mai chinuit, dar jucam.

| Reghqen a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da chiar, la început când aveam calculatorul credeam ca alea sunt calculatoarele bune, iar apoi când mi l-am cumpărat pe asta parcă eram pe altă lume, se încarca totul mai repede, parcă zboară rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

Asta e intrebare? Daca da, nu o inchei cu punct. Ar fi o idee sa ne zici ce intelegi prin "calculator slab" ca sa primesti raspunsuri serioase.

| Simpatic a răspuns:

Blur e misto

| Wr3nch a răspuns:

Carmaggedon si Blur.