| sai22794927 a întrebat:

Jocuri pentru telefon? Asemănătoare cu Mobile Legends, Standoff, etc. Mai pe scurt, jocuri din astea de gamer.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai auzit de magazin play, vezi ce găsești pe acolo

| sai22794927 explică (pentru sierra1):

Ma iei de proasta? Normal ca am auzit. Eu întreb de jocuri, nu de unde le pot instala.

| sierra1 a răspuns (pentru sai22794927):

" sai22794927 : Ma iei de proasta?"

e așa vizibil?

| sai22794927 explică (pentru sierra1):

Și tu de comentezi? Eu am întrebat ceva, așteptând răspunsuri serioase. Dacă ai chef de glume cauta întrebări potrivite Pentru astfel de răspunsuri

| sierra1 a răspuns (pentru sai22794927):

Citește-ți prima intervenție - aia de țoapă apoi poate reconsideri...

| PirvuDragos a răspuns:

Standoff 2