| Maria112 a întrebat:

Key-Hey happy! Vreau sa va intreb cum pot sa descarc un videoclip de pe youtube? Fie vorba intre noi, vreau sa descarc SatanaCartoons devil. Ma puteti ajuta puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Key-Hey? laughing tequila e naspa.
Si daca vrei sa descarci un video de pe youtube folosesti Mozila Firefox.

| Maria112 explică (pentru OnuOnulică):

What? Tu te referi la bautura? In fine. Nu cu mozila cu google chrome :p.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Maria112):

Bai fetita nu ai cum sa descarci un video cu Google Chrome laughing

| Maria112 explică (pentru OnuOnulică):

Bai copcil batut de soarta! Eu folosesc google chrrome. Si ca si mozila google este un site de navig mai informeaza-te in boule!

| VladGH a răspuns:

Co mozila il poti descarca, dar trebuie sa ai si o aplicatie instalata.

| Maria112 explică (pentru VladGH):

Nu vreau cu mozila.Nu imi place. Ceva pentru chrome nu aveti?

| VladGH a răspuns (pentru Maria112):

Imi pare rau, dar cu Google chrome nu stiu nici o varianta. Inteleg ca nu iti place dar nu are nimic daca ai sa instalezi mozila, descarci video apoi iti dezinstalezi mozila.