| Cornelus06 a întrebat:

Vreau sa descarc melodiile cu tot cu videoclip de pe youtube si nu stiu cum ma puteti ajuta va rog? Dau funa

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Il poti descarca de aici http://youtubedownload.altervista.org/

| Hzt_Cosmin_1997 a răspuns (pentru Flaviucu):

Dar nu merge. nu mi cauta viodeoul
Eu am bagat linkul

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Ce-au zis ceilalţi sau cu savevid ^^ Prefer savevid pentru că mie mi-e lene să descarc programe şi bla bla.
Baft'!

| TestPetrut a răspuns:

Foarte usor deci : Tu copii linkul de la youtube. Apoi intri in alt tab si il copii. Dupa ce l-ai copiat nu dai enter asa trebuie sa fie : www.youtube.com(si numerle alea)Si tu ininte sa dai enter faci asa www.ssyoutube.com(si atat) pui inaintea la youtube doi de s si dai enter si acolo iti apare cum vrei video mp4 etc pentru pc dai flv. Craciun fericit;)

| Irinutsa a răspuns:

Eu am o programa : Free YouTube Download..de acolo poti descarca melodii simple dar si melodii cu videoclip... Sper ca te-am ajutat.happy