| anonim_4396 a întrebat:

La assasins creed revelation am o problema îmi apare mereu la el windows stoped working ce pot face? Funda! Am Windows 7 si 4 GB ram,32-bit,3,20 gh

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Sunt doua posibilitati:
1 de la joc si cum a zis plesa01 nu e bun crackul
2 este de la placa video a ta. poate nu ai driverele necesare jocului iti sugerez sa ti-le updatezi

| BlackStar_Crryss_1997 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema ( si am pc asemanator cu al tau ), Miranda29 are dreptate incearca sa iti updatezi toate diverele

| plesa01 a răspuns:

Draga andrei nu este de la windows, ram sau alte treburi...>-j este de la joc pentru ca il ai crackuit nu e bun crack-ul D?