| AlexCool_5717 a întrebat:

La Assassin's Creed Revelations de unde i-au capa de aia ca pelerina cum era si in brotherhood si in Assassin's Creed 2? plz (dau funda!)

Răspuns Câştigător
| FqTheSystem a răspuns:

In revelations nu poti avea capa. Iti arata la inceputul jocului si in trailer ca si'o da jos cand se bate. Singura parte cand vei avea pelerina este in sequence 7(daca imi aduc aminte bine) in capadocci, dar va fi pelerina, nu capa. Pot garanta deoarece am terminat jocul, am luat toate trofeele si am 100% sync.