| Skypee a întrebat:

Sall, Assassin's Creed Brotherhood sau Revelations mod multiplayer (grafica si gameplay)?

Răspuns Câştigător
| TheLoneWolf a răspuns:

Nu exista diferente prea mari la revelations doar cateva lucruri mici implementate, grafica e practic aceeasi fiind continuarea lui brotherhood, cat desper gameplay te invit sa le joci si la le termini pe ambele nu ai nimic de pierdut

3 răspunsuri:
| Skypee explică (pentru HεεЌεЯε):

Da, bine frate da care zici ca sar merita mai mult? Si iti dau funda daca imi zici si de gameplay la care es mai fain si grafica happy

| TheLoneWolf a răspuns:

da daca tu vrei la gameplay revelations mai mult parkor, misiuni mai tari decat in brotherhood, dar nici cele din brotherhood nu-s rele poate mai plictisitoate pe sfarsit cand le cam repeta