| DanuTzCarbon a întrebat:

La BarnBuddy de pe hi5 nu merge de ceva timp. Scrie doar "Jocul se incarca..." si nu merge trucul cu click pe imaginea alaturata, caci ma redirectioneaza inapoi pe aceeasi pagina. Iar jos la bara cu jocuri la Flirt nu mai arata imaginea iar ca redirectionare a acesteia apare doar un cod Java Script. Aceasta problema poate fi de la calcuatorul meu sau de la site-ul lor?

2 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

Cred ca de vina este calculatorul tau, ca mie imi merge foarte bine BB.

| alexa_9178 a răspuns:

De obicei cand nu ne merge burn buddy e din cauza site. ului lor. Si cand iti spune ca se incarca trebuie sa dai click de mai multe ori pe imaginea cu burn budyy de langa textul care iti spune ca se incarca! Si atunci poti fura multElaughing! Succes:*