| neverwinter a întrebat:

De ceva vreme tot imi arata pe toate site-urile ca am o versiune de java mai veche dar eu o am pe ultima aparuta...
Imi apare o chestie in partea de sus a ecranului si orice as apasa (X sau OK) ma redirectioneaza pe o pagina in care cica trebuie sa descarc Java. am upgradat de foarte multe ori java dar tot aia imi da.
Ceva solutii?

6 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cel mai probabil nu e de la Java, s-ar putea sa fie virusi, scaneaza-ti calculatorul si ar trebui sa nu-ti mai apara

| neverwinter explică (pentru Anonymous1995):

Sa ii dau scanare completa sau rapida...

| MunteanuIoan a răspuns:

Curata-l cu :
1.AdwCleaner
2.Combofix
100% o sa mearga dupa ce il cureti.

| kijary a răspuns:

Downloadează Unity Player.Sterge java, instaleaza-l din nou.Verifica daca n-ai virus. Daca nici una nu merg, schimba windosu-l

| Dragoş_Dragoş_1905 a răspuns:

Apa ox si daca nu-ti merge trebuie trasa versiune veche!