| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

La candy crush saga am ajuns la cheita aia de la prima parte si ma pune sa am la toate nivelele care le-am facut 3 stele... si sunt o groaza. Daca este alta metoda de a trece sa-mi spuneti.

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Candy Crash Saga, cel mai cunoscut joc din lume, se poate juca si online fara facebook. Tot ce trebuie sa faci e sa potrivesti minim trei bomboane de aceeasi culoare. Asta e jocul nu ai ca sa-i faci; dar observ ca multa lume e de acord cu asta.

| ClaudiClaudi a răspuns:

Joc si eu Candy, dar inca asa ceva nu mi s-a intamplat...Te lasa sa treci si cu o steluta, la multe am si eu doar una.Eu stiu ca cere acord(ajutor) de la 3 prieteni ca sa treci de nivele.