| 7Azaky a întrebat:

La cat la % se termina story'ul din GTA 3?big grin (adica misiunile)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(sigh)...la 100%

6 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

De ce mă rog e urât din partea mea?
Mă cunoști tu pe mine și ai pretenții?
Măi Harry Potter postez ce vreau eu și ca să vezi că sunt o persoană finuță am șters întrebarea. să te poți întoarce bine la noapte.

| 7Azaky explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Apreciez! Dar totusi vreau sa precizez ca nu imi place Harry Potter, si nu te agita te rog, mi-am exprimat decat parerea intr'o tara libera!
Imi pare rau ca te'am deranjat! Si sa stii CA CHiar nu emit pretenti de la tinebig grin!(cacafonie intentionata big grin)
O seara buna iti doresc >big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru 7Azaky):

Nu era nevoie de precizări seci ca de exemplu -nu îmi place Harry Potter-
Și normal că ți-ai exprimat opinia dar ai grijă cum și cu cine
Vezi că EMIT înseamnă a transmite, a exprima...nu văd înțelesul din contextul tău. explică-mi și mie că sunt cam învechită

| 7Azaky explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Aici nu e chat!
Nu prea ma intereseaza parerile tale despre textu meu!
A emite se poate folosi si in expresia nu emit pretentii (cu sensul de a anunta o parere, a comunica o parere)!
Sincer nu imi face placere sa'mi pierd timpu lasandu'ti tie mesaje, asa ca propun sa nu ne mai deranjam reciproc ca deja ma doare mintea!
Daca te'a deranjat asa de rau ca mi-am exprimat o opinie despre un clip aiurea(dpmdv) de l'ai lasat tu pe TPU puteai pur si simplu sa'mi dai block!
Aceasta discutie nu are sens...asa ca eu nu o s'o mai continui!
Iti urez multa la revedere!big hug

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru 7Azaky):

Da sincer îmi pare cu sorry. și chiar mă doare inima că nu îți face ție plăcere să îmi lași mesaje.
Tu crezi că dacă mie nu îmi convine cineva sau ceva dau block? Am eu față să fug de toți idioții? Sincer
Multă baftă. să am totuși obraz
La revedere!

| 7Azaky explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

E...eu nu am timp de toti "idiotii" asa ca o sa-ti dau block!
De obicei fug de idioti, pentru ca nu ai ce discuta cu ei si cand te mai si jignesc emana si multa marlanie!:*
Ca sa fiu cu obraz(cum zici tu) iti multumesc pentru jignirea "indirecta" si iti urez un Paste fericit!
Prin block iti fac un cadou, ca sa nu te mai intersectezi cu astfel de "idioti"!
Sayonara!