| Ioan489 a întrebat:

La ce calitate grafica merg jocurile pe Xbox360? De exemplu Gta 5 pe xbox360 releaza la performante grafice inalte? Se vede mai bine imaginea daca Xbox-ul este folosit cu un cablu Hdmi decat unul Av?

2 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Grafica de pe X360 este egala cu cele mai slabe setari pe pc, totusi pentru o consola veche de 10 ani este bine.

| TechGuyTpu a răspuns:

Ar trebuie pe very low sau low, iar cablu hdmi este numai daca ai un tv capabil sa redea hd.