| xdata a întrebat:

Daca am xbox 1 imi merg jocurile de xbox360

Răspuns Câştigător
| Alexz_8279 a răspuns:

Folosesti siteul asta" www.xboxisozone.com" pentru jocuri, pe carcasa trebuie sa scrie doar XBOX, intelegi? bun si pentru ca sa le pui pe dvd, folosesti img burner, sau daca vrei pe hdd folosesti filezilla, google it! FUNDA?

3 răspunsuri:
| Alexz_8279 a răspuns:

Nu, nu iti merg jocurile de xbox 1 pe xbox 360, este mult mai slab.

| xdata explică (pentru Alexz_8279):

Da ii vreo diferenta la jocuri ca carcasa tot asa ii... si nah

| xdata explică (pentru Alexz_8279):

Si cum vad diferenta dintre jocuri? ca carcasele la fel sunt