| catalin1121 a întrebat:

La ce contact suni daca ti-a distrus masina personala in gta 5 online?

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

O sa ai in telefon un contact numit "Mors Mutual Insurance". Suni la ei si o sa iti dea masina inapoi. O sa mearga doar daca ai insurance pe masina! (Masinile cumparate de pe site vin cu insurance gratuit, dar masinile de pe strada trebuie duse in LS Customs si puse Tracker si Insurance pe ele.)

3 răspunsuri:
| stefaby a răspuns:

Dai la telefon și vezi ca este acolo un fel de cal cu negru "morse" parcă se cheama și suni acolo

| S8N a răspuns (pentru stefaby):

Calul negru este sigla de la Pegasus, folosita ca spawn pentru avioane, tank, etc.

| catalin1121 explică (pentru S8N):

Adevarat

| S8N a răspuns (pentru stefaby):

O sa ai in telefon un contact numit "Mors Mutual Insurance". Suni la ei si o sa iti dea masina inapoi. O sa mearga doar daca ai insurance pe masina! (Masinile cumparate de pe site vin cu insurance gratuit, dar masinile de pe strada trebuie duse in LS Customs si puse Tracker si Insurance pe ele.)