| Aanonimaa20 a întrebat:

La ce foloseste programul uniblue speed up my pc? este din windows sau l-am instalat eu cu vreun program?

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

L-ai instalat tu cu un program, uniblue este un antivirus da r care are malware asa ca este bine sa il stergi si sa itit iei un antivirus bun, ca norton sau bitdefender.
Bafta!

| Andrei4Lol a răspuns:

Nu este chiar antivirus(Cred)
Este un program care ar trebui sa-ti faca pc-ul sa mearga mai bine..Insa cand ii dai sa-ti rezolve problemele te pune sa il cumperi.
Deci ar trebui sa-l stergi.

| Aanonimaa20 explică (pentru Andrei4Lol):

Ok mersi pentru raspuns