| WalterWhite a întrebat:

Cand imi pornesc calculatorul nu se porneste ecranul ii dau restart si se reporneste si apoi merge. Nu prea stiu de la ce poate fii am instalat un program tampit numit uniblue speed up my pc dar l-am dezinstalat(zicea ca rezolva problemele din pc dar costa banii si a rewzolvat doar 3 probleme). Cel mai urat a fost cand l-am restartat de 3 ori si a treia oara a inceput si sa oprit dintr-o data si peste 6 secunde sa repornit si a mers.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Vei da intr-o zi peste un program si mai bun! si nu va mai porni deloc! ai grija ce instalezi! nu crede tot! nu tot ce zboara se mananca!

| Ovidiu a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare, urmat, bineinteles de formatarea partitiei C:\\ sau formatare toatala a hard-disk-ului.

| Andutza1 a răspuns:

E posibil sa ai virusi