| VisulNegru1 a întrebat:

La cine pica limba de broasca in metin 2 steel.

Răspuns Câştigător
| GamerVlad a răspuns:

Limba de broasca pica la soldat broasca(de obicei iei stau in grupa cu capcauni)

| VisulNegru1 explică (pentru GamerVlad):

Daca imi spui si unde se afla iti dau funda

6 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

La broscutele alea mici din templu

| VisulNegru1 explică (pentru ΣηJΦY):

Mai ales care templu?

| VisulNegru1 explică (pentru ΣηJΦY):

Care templu?

| Psycho777 a răspuns:

Limba de broasca pica in templu, la broastele alea mai mici, chiar inainte de podul catre Turnul Demonilor.

| GamerVlad a răspuns (pentru Psycho777):

Limbile de broasca pica la soldatii broasca (aia mai mici care stau un grupa cu capcauni) in Templul Hwang care se afla in centru la orci(Valea Seungryong) dar pe mt2 steel pentru ati fi mai usor teleporteaza-te la DT(Turnul Demonilor) si mergi inapoi