| darius27015 a întrebat:

La Cs 1.6 cand incarc arma si vreau sa trag nu pot...trebuie sa apas un buton ca sa pot incarca si trage? pentru ca sunt care pot si nu au cod sad Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| mitsufball a răspuns:

Cauta pe google script-ul Stop Reload and Shot si ti-l bagi in cfg.
sper sa primesc funda big grin

| darius27015 explică (pentru mitsufball):

Mersi pentru raspuns happy tie iti dau funda pentru ca mi-o mers happy big grin happy big grinhappy

| darius27015 explică (pentru mitsufball):

Plz spune ce-i CFG ca nu inteleg big grin sad

3 răspunsuri:
| mitsufball a răspuns:

Intri in folderul unde ai instalat counter strike 1.6 si dupa in folder-ul cstrike de acolo ai sa gasesti un fisier config.cfg il deschizi cu notepad si la sfarsit adaugi script-ul acesta.