| Gotye a întrebat:

La fiecare counter strike 1.6 pe care il iau, arma se afla in mana stanga si nu pot sa schimb sa o am in dreapta.Ce are?

Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| alistarr a răspuns:

Da este foarte usor trebuie sa intri la optiuni deschizi video si acolo iti apare in prima casuta daca este in mod SOFTARE inseamna ca nu este bine selecteaza modu Open GL si atunci poti avea arma pe mana dreapta daca iti apare eroare la aplicarea open-gl inseamna ca placa te video nu mai are driver si trebuie instalat driveru si in cazu asta trebuie sa ai cd de instalare al placi video sau intri la START si dai RUN si scriii dxdiag dupa aceea dai video si acolo gasesti numele placi video intri pe google downloadezi si gata asta-i tot :Xwinking funditawinking

| Cosmotel a răspuns (pentru alistarr):

Loool, man stai jos ca nu stii ce vorbesti. ce treaba are ce spui tu cu pozitia armei?

ca sa o schimbi intra la optiuni -> advanced->weapon alignment->schimbi pe right handed.