| needyou a întrebat:

Slut TPU!
am counter strike si arma imi apare in mana stanga
cine stie cum sa schimb?
funda!

5 răspunsuri:
| opacatoasa a răspuns:

Scrie în consolă cl_righthand 1

Sau apasă pe H si trebuie să ai nişte setări. unde vei alege right hand.

Eventual pune-ţi un bind scriind în consolă: bind "x" "cl_righthand 1" ca să schimbi mai repede când doreşti.Pace!

| David95_2915 a răspuns:

Apasa butonul H si acolo la optinui gasesti put gun on left hand

| xKiddutz a răspuns:

Ubla la setari. atunci cand esti in joc in stanga acolobatting eyelashes. si dai sa ai in mana dreapta tongue.

| Rukataki15123 a răspuns:

Deci mai intai trebuie sa dai la Options>video>d3d/openGL
cl_righthand 1 si ai arma in mana dreapta funditabig grin?:X

| Bика a răspuns:

.Păăii. vărul meu ştie. eu nu mă pricep la aşa cewa. hhhh. Îmi pare răuu. dar nu te po0t ajuta. Uite-te şi tu pe acolo pe la instrucţiuni. sunt sigură că este. că aşa i sa întîmplat şi vărului meu! Spre kă te-am ajutat!