| FuNN a întrebat:

La fifa 07 cand imi creez un fucator cum fac sa joc cu el il aleg la echipa care vreau(eu am ales la >JuventusJuve, ca joc cu ea la Manager Mode)si cand dau sa intru la manager mode nu-l gasest l-am creea i-am facut tot ce ii trebuie l-am salvat dar cum fac unde il gasesc ce trebuie sa fac ajutor plzzz. Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| crystyano0 a răspuns:

In 2007 juve era in liga a 2 a si daca vr sa joci cu ea joaca un an cu o echipa si in al-2-lea an iti poti alege juve dar numai daca a promovat in liga 1.

1 răspuns:
| Alexitator a răspuns:

Nu stiu.