| anonim_4396 a întrebat:

La GTA 5 când cumpăr o mașină și o distrug dispare și nu o mai gasesc. Unde e? In singălplayer!

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Daca ai asigurare la ea trebuie sa suni la mors mutual auto ca sa ti o repare si o sa ti apara pe harta unde e

5 răspunsuri:
| ShadowLoleris a răspuns:

Când o să știi să scrii, atunci o să-ți răspundem.
P.S: Eu cred că trebuie să suni, ca să ți-o respawnezi.

| mgtow a răspuns:

Nu stiu daca merge cu asigurarea dar ea apare in garajul casei in functie de personajul care e

| Intrebare50 a răspuns (pentru alex495):

Și cum fac rost de asigurare.

| alex495 a răspuns (pentru Intrebare50):

Te duci la mod shop si ai acolo insurrance si tracker. Sau daca o cumperi de pe telefon ai direct asigurare

| AgentTorque a răspuns:

Baaa asta zice in singleplayer nu in online...
In singleplayer daca a bubuit papa este... load la salvare