| superhero a întrebat:

La GTA San Andreas cu CJ cum faci sa mergi incet ca in misiunea lui Ryder "Robbing uncle Sam"cand merge spre van.cum o fac? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu24 a răspuns:

Frate daca vrei sa mergi incet tii apasat pe alt, la mine merge

Funda?

4 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Nu esti obligat sa faci sa mergi incet, incerci sa apesi pa ala care merge da sa nu fugi apesi pe enter ca sa iei cutiile si sa le dci lamasina :o cutie cum intri in casa, a doua cutie cand iesi pe usa aia de langa tunu ala de langa fereastra si una cand urci scarile(bafta)!

| superhero explică (pentru FCBayernMunchen):

Stiu asta.cum merg incet am dat exemplu doar.te rog ajuta-ma! Promit ca iti dau Funda dupa aceea

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru superhero):

Spune-mi pliz din nou intrebarea!

| superhero explică:

La GTA San Andreas cu CJ cum faci sa mergi incet ca in misiunea lui Ryder "Robbing uncle Sam"cand merge spre van.cum o fac? Funda pentru cel mai bun raspuns!