| shadow21 a întrebat:

in misiunea din gta san andreas robbing uncle sam stiti voi cea cu ryder cand te duci in port si trebuie sa ei stivuitorul ca sa poti lu-a acele cutii. eu stiu ca dupa 2 ridici cutia si pe 8 o pui in acea duba dar eu apas si degeaba ca nu se intampla nimic. Am intrat la setari dar nu stiu cum se numeste comanda respective. stiti voi ca sa rezolv de acolo.

Răspuns Câştigător
| JAYBEE a răspuns:

Salut.
e foarte simplutrebuie sa folosesti tastele cu cifre din dreapta tastaturii. cu 2 cobori si cu 8 urci. iei cate o cutie, o ridici cu 8 suficient de sus cat sa o poti pune in duba si gata.
Iti dau si un sfat. Sa il mai protejezi pe ryder sa nu il omoare aia ca o sa pierzi misiunea.
Bafta