| DnX a întrebat:

La Gta San Andreas, la misiunea acea de la W in care imi cere sa fac scoala de soferi, am terminat scoala si tot asa imi zice, k trebuie sa o fac, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Life4Fun a răspuns:

La ultimul test trebuie sa mergi prin oras cu o masina fara sa incetinesti.Daca ai facut-o pe aia ai terminat scoala de soferi. Dupa aia mai apare dar asta nu inseamna ca nu ai facut-o. Sfatul meu e sa-ti continui misiunile ca asta e facuta.

| DnX explică (pentru Life4Fun):

Nu am cum sa le continui fiindca fara scoala de soferi nu am cum sa fac o anumita misiune ma da pe mine si pe orbula ala ne jucam jocuri video si eu arunc telecomanda si imi zice ca trebuie sa fac scoala de soferi, am terminat tot si aia cu masina prin oras, dar tot asa imi apare, si alte puncte pe harta nu mai am sa le continui alte misiuni, am doar W ala care trebuie sa il termin

| Life4Fun a răspuns (pentru DnX):

Din cate stiu eu la scoala de soferi apare pe harta un $ rosu...nu stiu ce,, W'' iti apare tie.O fi alta misiune...in fine.

| Bucsa_Cristina_2000 a răspuns:

Ămmm ai facut misiunile din club? Sau de la W sau Z? P.S cred ca ai aflat deja laughing)