| Astaestee a întrebat:

La HammerMT2 tot vad jocatori in special sura dar si razboinic ninja sau shaman care au un dmg foarte marede peste 1kk alteori dau si cate 7kk si cand ii ataci nu le scazi nimic din viata... Ma puteti ajuta sa-mi spuneti si mie ce bonusuri fololesc/folositi(daca jucati) pentru a face un asemenea caracter...

5 răspunsuri:
| ftw a răspuns:

Nu tipi aia au donat si au luat statusu d p net daca vrei sa ai cv dmb nu ti fa seturi puneti intr full pe toate itm si o sa vezi int daca esti sura sau shaman daca esti alta rasa pune stats rasei tale p itm si pune la fel blocare atac corporal 50% sau reflectare si rez magie daca vrei sa fii bunicel

| Astaestee explică (pentru ftw):

La dueluri daca dau eu primul scad si cate 3 kk dar nu la toti la uni nu le scad nimic au set?

| Abecedare a răspuns:

Te intreb ceva. Tipi aia au set oare?

| Astaestee explică:

Nu cred ca au donat toti... cunos pe unul care e destul de bun k un caracter sura si el nu a donat dar nu vrea sa-mi spune ce bonusuri are...

| ftw a răspuns (pentru Astaestee):

Stiu eu da ca sa explic mai detaliat... e cv timp laughing