| Rotariu_Alina_1982 a întrebat:

La intrebarea anterioara daca nu ati gasit o explicatie macar puteti sa-mi spune-ti ce jocuri imi merg fara graphics card(in afara de jocuri de pe net)sa fie jocuri marfa cu misiuni sau gen half life.

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Cum ai Pentium 4, presupun ca placa video integrata nu e prea reusita. Incearca gta 3, gta vice city, nfs underground, nfs underground 2, wolfenstein, majoritatea jocurilor din seria 18 wheels of steal, battlefield 1942, the punisher, fod racing 1, 2, 3, cam astea imi vin in minte acum. Daca vrei mai multe jocuri intra aici http://www.game-debate.com/games/
Cam orice aparut pana in 2004 trebuie sa iti ruleze destul de bine:D

5 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Fara card nu poti juca cine stie ce asa ca iti recomand EMPIRE GOODGAME [Strategie]

| DuDDy24 a răspuns:

Eu iti pot sugera toate jocurile de PC exstente, dar asta nu o sa insemne ca o sa iti ruleze. Spune-mi ce componente ai prin pcwinking
Ai spus "ce jocuri imi merg fara graphics card", nu stiu ce sa inteleg din asta...pc-ul nu poate sa ruleze fara o placa video, daca nu ai una dedicata ai sigur una integratawinking

| Rotariu_Alina_1982 explică (pentru DuDDy24):

Am windows 7 ultimate 32 bit, 1028 MB merorie, directx 11...

| Rotariu_Alina_1982 explică (pentru DuDDy24):

Am windows 7 ultimate 32 bit, Directx 11, 1024 MB RAM, Processor Intel Pentinum 4 CPU 3.00 GHz...

| DuDDy24 a răspuns (pentru Rotariu_Alina_1982):

Cum ai Pentium 4, presupun ca placa video integrata nu e prea reusita. Incearca gta 3, gta vice city, nfs underground, nfs underground 2, wolfenstein, majoritatea jocurilor din seria 18 wheels of steal, battlefield 1942, the punisher, fod racing 1, 2, 3, cam astea imi vin in minte acum. Daca vrei mai multe jocuri intra aici http://www.game-debate.com/games/
Cam orice aparut pana in 2004 trebuie sa iti ruleze destul de bine:D