| Anonimul3315 a întrebat:

La jocu,,Rome total war",, imperial campaign" se castiga cucerind toata harta aia?

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

Personal am jucat jocu ala foarte mult la imperial campaing sunt 2 moduri de a castiga 1 daca dai long campaing trebuie sa ocupi 45 de orase vezi ca pe la orasu 39 senatu incearca sa isi bata joc de tine adica te pute sa omori lideri tai dai acolo lasa-i sa moara cand faci 45 de orase aduni cam 5-9000 de trupe inconjori Roma si o cuceresti dupa e game over gata sau daca vrei sa termini jocu super repede dai short campaing si cuceresti doar 15 state si gata ai terminat game over asta fara sa duci o frumoasa batalie contra Romei, app sa iti ei si barbarion invasion si alexandru cel mare sunt expansionuri la joc (funda)