| bogdan324 a întrebat:

La jocul gta san andreas am bagat o melodie on gta sa user files, la user tracks, dar cand am intrat si am dat la la radio nu imi auzeam melodia,(ps:nu sunt genul gaystin sau manelar), am dat la user track player la radio dar nu auzeam nimic, ce sa fac ca sa aud melodia?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Copiezi melodia in documente la GTA user tracks si cand joci activezi din meniu la sonor optiunea la user track si dai pe scan parca...si cand joci dai pe postul user tracks.