| z1k a întrebat:

Vreau sa pun muzica mea in gta san
Am un folder cu melodiile mele preferate le-am facut shortcut si l-eam copiat in
C:\Documents and Settings\z1k\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks
apoi am intrat in joc si am dat la radio acolo la optiunea SCAN apoi am intrat in joc am cautat radioul usertrack sau asa ceva si nu se aude nimic stie cineva unde gresesc? DAU FUNDA

1 răspuns:
| mini35 a răspuns:

Pai ar trebui sa fie un folder in getea numit mp3 acolo pui melodiile.suceswinking