| z1k a întrebat:

Vreau sa pun muzica mea in gta SAN
Am un folder cu melodiile mele preferate le-am facut shortcut si l-eam copiat in
C:\Documents and Settings\z1k\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks
apoi am intrat in joc si am dat la radio acolo la optiunea SCAN apoi am intrat in joc am cautat radioul usertrack sau asa ceva si nu se aude nimic stie cineva unde gresesc? DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mă dă odată scan, şi aşteaptă puţin, se mai întâmplă uneori că nu le citeşte din prima.

| z1k explică (pentru DakotaRoyse):

Am incercat de mai multe ori dar degeaba nu stiu ce are

| Skatornius a răspuns:

Merg doar cele in format.mp3, cele.avi nu merg si nu sunt sigur daca merg cele.mp4