| bunny_6472 a întrebat:

La metin la unii scrie prietenos, nobil, etc. si unii sunt chiar la nivelul 1. cum fac sa scrie si la mine?

Răspuns Câştigător
| W1z4rd a răspuns:

Stai la omorat mobi sau iti faci shop in exteriorul cercului de protectie si il lasi cateva ore.

3 răspunsuri:
| DDD1 a răspuns:

S-a raspuns deja la intrebarea aceasta : http://www.tpu.ro/......leresc-eu/

| cristi1212 a răspuns:

Aia de lvl 1 care au gradul prietenos, nobil etc sunt de obicei doar shopuri. Ca sa ai grad mare ori omori si omorand faci grad, ori lasi caracterul sa stea undeva si face grad singur. La a 2-a varianta trebuie sa stai foarte mult, face cam 1-2grad pe minut cred, nu stiu sigur si gandeste-te ca doar pentru prietenos trebuie sa ai gradul 1000. Cel mai simplu este sa omori si asa faci gradbig grin

| Gabryel998 a răspuns:

Apasa C cand esti in joc si se va deschide fereastra caracterului, de acolo tine sageata pe nume si va scrie GRADsadun numar) cand vei aveam grad 1000 esti prietenos 3000 bun si tot asa,si ca sa faci grad ori stai magazin, ori omori monstri, ori stai mult online.Salut!