am si eu o intrebare despre metin 2 am fost nobil si am dat pe liber si acum is crud cum sa fac sa ies din starea ai ca ma ataca toti cum sa fac sa ma fac iar nobil sau (prietenos sau bun )
dar sa nu mai ma atace toti. dau funda si vot.

5 răspunsuri:
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Deci nu poti decat cu zen fiind ca cu mantia nu prea deoarece nu dureaza mult si poate dura chiar 3-4 luni sa faci grad prietenos de la crud eu te sfatuiesc sa cumperi zen si sa iti fie invatatura de minte voi va puneti pe liber sa aratati cat de smecheri sunteti iar noi cei care suntem mai slabi la crescut suferim

| ツDiana a răspuns:

Daca te-ai dat pe liber, ti-ai stricat gradu...Ca sa nu mai poata sa te atace nimeni iti va trebuii ''boabe zen '', dar te va ajuta doar ca sa revii la gradu normal. Gradu il faci daca omori iar monstri, sau stai foarte mult timp magazin.

Dar trebuie sa stau logat pe caracterul ala care am crud sau si pe alt carcater

| Kidd77 a răspuns:

Este ft greu sa iesi din starea de crud iti trebuie cam 1 luna de timp de joc cam in fiecare zi cate 2 ore de joc
Daca nu incearca mantia care iti ascunde gradul care o poti gasi la pescuit

| robertodin38 a răspuns:

In mod normal pentru scaparea gradului negativ este nevoie de boaba zen dar deja ai ajuns pana la gradul de crud deci iti va trebui foarte multe boabe si cum pe ro sunt foarte scumpe va trebui sa stay foarte mult logat pe cont iar gradul va creste signur insa va dura ceva sper ca te-am ajutatwinking