| NenToN a întrebat:

La metin2 intrebare:Care e mai bun Sura sau Ninja?
care da cel mai bun raspuns fundita:*

Răspuns Câştigător
| maryusdb23mln a răspuns:

Salut...pai depinde ce fel de metin joci daca joci ro cel mai bun este sura pe lama pentru ca e bun la crescut si faci si bani muuuulti... daca joci pe privat tot sura este cel mai bun dar bm adica magie neagra sper ca te am ajutat bafta

9 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Amandoua caractere sunt bune daca stii cum sa le contruiesti(pe server private), iar pe ro nu stiu care e mai bunbig grin

| randy34 a răspuns:

1.Sura.Sura este cea mai buna clasa de caracter numai ca e destul de greu sa o flolosesti. Daca iti vei face un Sura sa iti faci pe magiile negre pentru ca alea au Spiritul Flacarii care e cea mai buna magie din joc.Te mai sfatuiesc sa iti imbunatatesti mai mult apararea decat atacul pentru ca un sura trebuie sa reziste la atacuri ca atacul face Flacara.
2. Daca sti mai bine sa lupti de la distanta foloseste un Ninja.

| CaRaMeLooO a răspuns:

Sura este cel mai bun caracter happy daca esti pe protectie intuneacata eu am cont de 64 pe ro si bat oameni de 70-80happy depinde si itemele iar ninja este si el bun pe pumnale la leval mare dar sura este cel mai bun caracter

| sicknesssic a răspuns:

Pai toate clasele sunt egale depinde pe care te sti tu mai bine eu as zice sura

Răspuns utilizator avertizat
| silviu85iulian a răspuns:

Ninja e mai bun!
fumdita?

| aL3xuTzZz a răspuns:

Eu nu cred ca sura e cel mai bunwinking.Jok pe metin2 ro si am un ninja pe ark de 71 si ii fac pe astia de 80.Deci depinde cum sti tu sa folosesti acel character.