| ClickOn a întrebat:

La metin2 united se poate face din otel +9, king, si daca DA cum se face? Daca vreti sa-mi explicati pas cu pas

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

In valea orcilor, in coltul din staga ta jos (dreapta ecranului ) este portalul catre v3. Inainte de acest portal este un barbat inalt cu o mana stanga rosie (ca de sura). Mergi acolo si pui otelul pe el. O sa iti ceara niste materiale. Daca pui otelul +9 pe el si nu se-ntampla nimic atunci nu merge facut king.