| RapBoy764 a întrebat:

La modern warfare 2 in mp nu stiu dc trebuie sa tin apasat pe shift ca sa alerg, si normal apas odata si omul alearga, care ma poate ajuta, asta imi deregleaza tinta, daca vin din fuga si vreau sa pun tinta nu o pune, doar se opreste din fuga, e foarte enervant in mp

1 răspuns:
| HorizontMH a răspuns:

Salut,pai deci incearca sati configurezi optiunile de la control tinta ti se poate misca din cauza vitezei tale de la mouse sau de la problemei tale, poti avea probleme cu tastatura. Daca nu merge nici una din variante atunci inseamna ca tastatura ta este de vina, cu placere happy