| DreamBoy a întrebat:

La multi ani TPU!
Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati :
Deci am luat un pcsx2 emulator si am vrut sa joc svr 2011 ( Smackdown vs raw 2011 ) am facut configuratiile de pe un tutorial de pe youtube... dar eu cand pornesc imi tremura imaginea la joc si sunetul merge repede. adica accelereaza. va rog cum as putea sa schimb. va rog sa-mi explicati mai explicit big grin
Multumesc!

1 răspuns:
| beny120 a răspuns:

Salut te rog sa ma ajuti! am facut raw vs smackdown 2011 cu emulatorul si imi intra putin si ma intreaba memory card slot 2... ID: beny_coolboy_thebest pls ajuta-ma! big grin