| TimmyRO a întrebat:

am luat wwe raw vs smackdown 2008 PS2 si il joc cu PCSX2 0. 9. 6 si am facut configuratiile si merge destul de greu, insa pot sa joc cat de cat, si totusi a-si vrea sa stiu daca:

1)Am PC-ul prea slab?
procesor AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1. 30 GHz dual-core
2 GB ram
windows 7
1 GB placa video

2)Merge mai repede pe PCSX2 0. 9. 8?

Multumesc!big grin

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Nu vreau sa te critic, insa nu cred ca exista PC cu 30 Ghz. Poate 3. 0 Ghz.
Depinde si de placa video daca e dedicata sau nu.

| TimmyRO explică (pentru andreyuu):

Da am gresit eu este 3. 0 si este laptop si na dai id si mai vorbim! sa iti explic tot ce nu imi merge!

| andreyuu a răspuns (pentru TimmyRO):

Pai zi aşa. Şi eu am laptop şi folosesc PCSX, dar nu poţi compara un laptop cu un PC. Am jucat un joc la un prieten pe PC un joc de PS2 şi la mine pe laptop, însă laptopul nu prea făcea faţă.